Webstránka

Webová stránka je základným prvkom prezentácie Vašej firmy na internete. Spolu s logom predstavujú základ vizuálnej a online identity.

Webovú stránku Vám vytvoríme spolu s jej grafických návrhom podľa najmodernejších štandardov a metód tvorby informačných systémov. Ukážeme Vám systém, vďaka ktorému si sami dokážete svoju stránku spravovať a manažovať.

Aké riešenia ponúkame?

E-commerce

Plánujete predávať svoje produkty či služby na internete a neviete ako na to?
Pomocou technologicky a graficky kvalitne spracovaného e-shopu dokážete osloviť nových i stálych zákazníkov.

Pri tvorbe e-shopov dbáme na ich prehľadnosť, jednoduchosť a logickosť celého nákupného procesu. Kontaktujte nás a radi Vám s Vaším internetovým obchodom pomôžeme.

Aké riešenia ponúkame?

Social media

Svojim zákazníkom sa dokážete priblížiť a priamo s nimi komunikovať pomocou sociálnych sietí. Vašu webovú stránku Vám vieme prepojiť s Facebookom či Instagramom, vďaka ktorým máte svojich zákazníkov na dosah.

Komunikácia, help-desk či budovanie značky cez sociálne siete je rýchlou, pomerne lacnou a na druhej strane efektívnou metódou ako sa dostať k spätnej väzbe od zákazníkov. Všetko Vám samozrejme graficky spracujeme podľa dizajn manuálu.

 

PPC

Pod skratkou PPC sa skrýva “Pay-per-click”.

Ide o reklamu na internete, kde platíte, len za reálne zákaznícke kliknutia na ňu. Na rozdiel od billboardu, kde je to meranie o niečo menej adresné.

Vďaka kvalitne spracovanej webstránke a tejto reklame môžete dosiahnuť lepšie pozície vo vyhľadávačoch ako je Google.

 

Mobilná Aplikácia

Práve keď čítate tento text, je asi 50-60% šanca, že ho pozeráte cez svoj mobilný telefón alebo tablet. Toto percento sa bude časom len zvyšovať.

Vytvoríme Vám mobilnú aplikáciu pre Váš biznis, vďaka ktorej budete stále dostupní v mobilnom zariadení Vášho zákazníka.  Všetky informácie budú ľahko a rýchlo dostupné na jednom mieste, v mobilnom zariadení Vášho zákazníka.

Aké riešenia ponúkame?

Zaujala Vás naša ponuka?

Máme viac ako 8 ročné skúsenosti v oblasti online a offline marketingu. Nechajte si od nás poradiť a pomôžeme Vašemu biznisu rásť!

KONTAKTUJTE NÁS
Obec Beckov

Tvorba novej webovej stránky, mobilnej aplikácie a administračného systému na mieru.

CNS-NET

Tvorba webovej stránky, správa sociálnych médií a manažment PPC kampaní.

Footgolf eAse

Programovanie mobilnej aplikácie a live scoringu.

Corlonez

Dlhodobá realizácia OOH kampane.