Logo spoločnosti

Logo predstavuje jeden zo základných komunikačných a vizuálnych prvkov každej spoločnosti. Musí byť jasné, logické a zreteľne graficky spracované.

Pre Vašu spoločnosť vytvoríme niekoľko návrhov a modifikácií loga, z ktorých si budete môcť vybrať to, ktoré Vám padne do oka. S logom od nás dostane Vaša firma novú tvár.

Dizajn manuál

Dizajn manuál predstavuje prostriedok, ktorým je zebezpečená jednotná a ucelená vizuálna identita firmy. Teda definuje aké logá, farby, písmo bude Vaša firma používať, aby sa stala okamžite vizuálne rozpoznateľnou.

Dizajn manuál sa aplikuje na rôzne komunikačné prostriedky ako sú firemné perá, vizitky, hlavičkový papier, USB kľúče, letáky, plagáty, webovú stránku a podobne.

Grafický dizajn

Vypracujeme Vám grafické návrhy na rôzne formáty a typy firemných, kultúrnych, hudobných a iných tlačovín.

Propagačné predmety

Pre Vašu firmu a na rôzne udalosti zabezpečíme propagačné predmety od ich návrhu po fyzické dodanie.

Potrebujete firemné perá, tričká, polokošele, mikiny,  USB kľúče, igelitové či EKO tašky, šnúrky na kľúče, diáre, poznámkové bloky, kalendáre a iné?

Obráťte sa na nás a radi Vám s výberom vhodných propagačných predmetov pomôžeme. Samozrejme vrátane Vášho loga a potlače na všetkých predmetoch.

Zaujala Vás naša ponuka?

Máme viac ako 8 ročné skúsenosti v oblasti online a offline marketingu. Nechajte si od nás poradiť a pomôžeme Vašemu biznisu rásť!

KONTAKTUJTE NÁS
Obec Beckov

Tvorba novej webovej stránky, mobilnej aplikácie a administračného systému na mieru.

CNS-NET

Tvorba webovej stránky, správa sociálnych médií a manažment PPC kampaní.

Footgolf eAse

Programovanie mobilnej aplikácie a live scoringu.

Corlonez

Dlhodobá realizácia OOH kampane.